• namiastka

  moja córka pracuje w Genewie, to znam ich realia. Wynajmuje mieszkanie we Francji, ale namawiają ją tubylcy na zakup mieszkania lub domu.

  Jest tam podobnie jak u nas. Część ma domy i mieszkania a część nie. Poza tym oni żyją w innych realiach, spokojnie, na luzie, często zmieniają pracę, to też nie lubią się wiązać z miejscem. 

  W Polsce niestety ludzie żyją w ciągłym zastraszaniu, boją się jutra, to wolą się zabezpieczyć i mieć coś swojego. jeżeli w polsce zaczyna się budować 22 latka z 2800 netto na rękę, Cała ta nienawiść jest skierowana właśnie w te dupeczki, wy ludzie naprawdę nie wiecie jak działa rynek? I to ze to BANKI nagle zaczęły dawać wszystkim kredy ze śmiesznym oprocentowaniem a nie ze Dupeczka z 2800 netto przyłożyła lufę do skroni pani w okienku banku aby jej kredyt dała? To banki stworzyły ta cała bankę nieruchomości i ceny z kosmosu... Dlaczego? Pewnie dlatego ze standardowy Polak jest biedny a takich jest dużo .

  A porównywanie frankowiczów do sytuacji która ma miejsce teraz jest kompletnie bez sensu, dlatego ze kredyty we frankach stać było tylko BOGATE osoby. Byle "dupeczka" nie dostała by w życiu kredytu we frankach w tamtych czasach bo kredyty walutowe od zawsze były bardzo ryzykowne i dla konsumenta i dla banku, wystarczy trochę o tym poczytać a nie szerzyć 

  jeżeli się zaczyna budować całego szacunku pani sprzątaczka

  jeżeli się mówi, że dom to jest namiastka życia i nie jest to dobro luxusowe, gdzie w szwajcarii mieszkanie to jest luxus a dom jest dla 0,5% społeczeństwa ociekających w jachty, a tu się mówi, że to jest namiastka życia...

  to jesteśmy u progu przełomu. poczekajmy zobaczymy jak teraz to wielcy rozegrają. były franki, były opcje, była giełda, może teraz będzie golenie nieruchów.

  I naucz się czytać ze zrozumieniem!

  Nie napisałam, że luksusowy dom, to namiastka życia! Tylko, że dom, to namiastka przyzwoitego życia.

  Jak masz się nie bać kredytów jak czytać nie potrafisz..


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :